Bayanlar için son günlerin popüler kavramlarından biri olan ve yeni bir tarz, yeni bir moda akımı oluşturan kalem etek aslında iş yaşamında ya da dizilerde, filmlerde gördüğümüz kadınların tercih ettiği etek modelidir. Bu model uzun etek ile mini etek arasında ideal boya sahip olan tek parçadan oluşan ve ölçüleri baştan aşağıya kadar sabit olan bir etektir.

Kalem Etek Modelleri

Zayıf ve uzun bacaklara, boya sahip kadınlar için en ideal etek tipi olan kalem etek doğru kıyafetlerle ve giysilerle kullanıldığında iş hayatında, özel gün ve gecelere kadar her alanda kullanılabilecek şekilde zengin kullanım alanına sahiptir. Kısa boylu ve bacak yapısı düzgün olmayan bayanlar içinde kullanılabilecek olan kalem etek, bayanları ince, zarif ve çekici gösterir.

Kalem Etek Nasıl Giyilir?

Bu sorunun net bir cevabı olmamakla birlikte kendinize yakışan her kıyafeti kalem etekle birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin özel geceler için ideal olan kırmızı renkte ki bir kalem etek siyah bir kıyafetle tercih edilebilir. Aynı şekilde tek renk koyu renkteki bir kalem eteğin iste mat ve açık renkli kıyafet kullanılabilir.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Hakan söyledi:

    Ben yazıdaki bu tarz ürünlerden çok kez kullandım, seçim yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Ben blogger sitelerindeki önerilere bakıp öyle alıyorum. Modacinim teşekkürler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*