Kadınların dış görünüşlerine ne kadar önem verdiklerini biliyoruz. Moda trendlerini sürekli takip eden kadınlar kendilerine uygun ve yakışacağını düşündükleri kıyafetleri seçerler. Bu durum tüm kadınlar için geçerli olmayabiliyor. Kimi kadınlar kiloları sebebiyle istedikleri kıyafetleri bulmakta zorlanıyorlar.

Mağaza vitrinlerine baktığımızda da her yeni sezon kataloglarında genellikle küçük beden kıyafetler yer alırken, kilolu kadınlar için kıyafet seçenekleri çok fazla bulunmuyor. Bu yazımızda size zayıf gösteren elbiseler modellerinden bahsetmeye çalışacağız.

Zayıf gösteren elbise

Hangi Renk Daha Zayıf Gösterir?

Zayıf gösteren elbiseler için değineceğimiz bu yazımızda alışılageldiği biçimde koyu renklerden değil, açık ve ferah renklerle de zayıf görünmenin mümkün olduğuna değineceğiz. Kış sezonunda siyah ve koyu renkler tercih edilebilirken içinde bulunduğumuz yaz aylarında bu renkler sıcağı geçirmesi dolayısıyla insanları bunaltabilir. Bu sebepten giyinilen kıyafetlerde bütün olarak aynı renk tercih edilirse bu seçenek de kadınların daha zayıf görünmesini sağlayabilir. Bununla birlikte yine kıyafetlerde çizgiler de önemlidir. Enine değil boyuna çizgili kıyafetler ile daha zayıf görünmek mümkündür.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Feraye söyledi:

    2017 yaz giyim trendleri ile ilgili yazılarınızı da bekliyoruz, sitenizde genelde kış giyim ürünleri hakim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*