Sahnelerin genç ve şımarık şarkıcısı Justin Bieber, magazin başlıklarından düşmüyor. Ünlü şarkıcının son zamanlardaki tutarsız ve pervasız halleri çok eleştirilmişti. Özel hayatı bir yana, genç şarkıcının elini attığı her işte başarılı olduğu muhakkak. Justin Bieber’den son haberse yeni çıkardığı parfümü The Key. Parfüm konusunda da iddialı olan Justin, 3. Parfümüyle de beğeni toplayacak gib görünüyor. Çünkü önceki iki parfümü de çok beğenilmişti hatta en iyi koku olarak ödül kazanmıştı.

Justin Bieber The Key

“The Key” için hayranlarıyla bağ kurmanın ve kendini anlatmanın farklı bir yolu olduğunu söyleyen Justin Bieber, parfümün lansmanında yine kendine dair mesajlar verdi. Kimsenin bilmediği yanlarını bu kokuyla anlattığını dile getiren genç şarkıcı, “The Key” parfümünün çok özel bir koku olduğunun bilinmesini istiyor. Parfümün şişe tasarımı da oldukça şık. Altın renkli anahtarı ve beyaz kutusu ile dış tasarımı da önem verildiği açıkça görülüyor. Parfüm bu ay itibari ile satışa sunulacak.

5 Yorum

 1. Alvina söyledi:

  Yazınızdaki özellikle dördüncü kombin fantastik duruyor

 2. Alpike söyledi:

  İçerikteki sekizinci örneği dostuma hediye etmeyi istiyorum. hoş bir hediye mi

 3. Fuldem söyledi:

  blogunuz mobil destekli mi

 4. Çağıl söyledi:

  Makalenizdeki parçaların genel olarak orta yaşlarda ki bayanlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 5. Ahlem söyledi:

  İnternet siteniz mobil uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*