Jimmy Choo Gelin Ayakkabı Fiyatlari

Düğün mevsimi yaklaşıyor. Düğün hazırlıklarına başladıysanız 2015 gelinlik ve gelinlik ayakkabı modellerini mutlaka görün. Genellikle gelinler, gelinlik modellerine daha fazla adapte olur. Gelinliğin altında fazla görünmeyecek olan gelin ayakkabıları için sade olsa da olur fikrini taşıyorsanız, Jimmy Choo 2015 gelinlik ayakkabı modellerini görmemişsiniz demektir. Sade ya da gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz.

Jimmy Choo Gelin Ayakkabı Modelleri

Jimmy Choo 2015 gelinlik ayakkabısı koleksiyonu birçok farklı zevke hitap edebilecek zengin bir koleksiyon. Topuklu, dolgu topuklu ya da düz modellerden oluşan Jimmy Choo gelin ayakkabıları rahat ve şık görünümleri ile en çok tercih edilebilecek koleksiyon olma özelliğini taşıyor. Özellikle düğünde rahat olmayı isteyen gelinler için dolgu topuk ayakkabı tasarımları hayat kurtarıcı olabilir. Koleksiyonun tamamı sadece düğünde değil, düğünden sonra da her zaman giyilebilecek kadar kullanışlı.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Güher söyledi:

  Modacinim sitesinde en çok sevdiğim özellik her konu ile ilgili çok fazla örnek var. Tebrikler.

 2. Sema söyledi:

  sonbaharda bu tasarımlar eğlenceye giderken giyilebilir mi

 3. Berinay söyledi:

  Blogunuzda olan birçok yazıyı dikkatlice okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Ayakkabı bölümündeki makaleler favorim.

 4. Cilvenaz söyledi:

  İnceleme metninizdeki tasarımların ağırlıkta orta yaşlarda ki bayanlar için hoş olacağını düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

 5. Çıgıl söyledi:

  Yazınızdaki özellikle üçüncü kombin süper duruyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*