Bayanlar arasında yeni bir moda akımı olan ve Jersey Tops adı verilen bu yeni akımda t-shirt, kazak, ceket gibi üstlerin üzerinde sloganlar, resmiler yerine artık numaralar yer alıyor. Amerikan futbolu yazı fontuyla yazılan bu numaralı üstler moda olduğu için birçok alanda giyilebiliyor.

jersey tops modasi

Günlük hayatta kafelerde, gezmelerde, eğlence mekânlarında, lüks mekanlarda, partilerde ve balolarda giyilebiliyor. Her yerde giyilebilse de her zaman olduğu gibi uyumlu kıyafetlerle giymek en iyisidir.

Jersey Tops Ne ile Giyilir?

Eğer üzerinizde dar bir Jersey Tops varsa gündelik hayat için alt kısmınıza geniş bir etek ve pantolon giyebilir. Numaralı üstler daha çok siyah, mavi ve beyaz renk üzerinde kullanılacağı için diğer kıyafet renklerinizin de buna göre kombine edebileceğiniz renkler olmalı.

jersey tops cara delevingne

Sonbahar mevsimi gibi geçiş dönemlerinde üzerine gömlek ya da spor ceket giyebilirsiniz. Aksesuar olarak da kolyeler yerine abartılı bileklikler ve son yılların modası olan gözlük modellerini kullanabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın görünmesini istemezseniz ve daha farklı bir görünüm elde etmek için renkli bir şapka da tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Ceylinaz söyledi:

    Çok haklısınız, tüm söylediklerinize katılıyorum. Jersey Tops Nedir? yazınız sonuna kadar doğru.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*