Eskiyen, yıpranan, yırtılan Jeanleri çöpe atmanın zamanı çoktan geçti. Bu Jeanler 2014’te çok moda! Yaz gelmeden dolabımıza katmanın tam vakti.

Super Ripped Jeans“ olarak adlandırılan über yırtık Jeanlar anlamına gelen bu trendde yırtıklar bildiğiniz küçük yırtıklardan çok uzakta, kocaman delikler halinde ve adeta parçalanmış şekilde. Kim böylesini giymek ister diyebilirsiniz ya da hemen elinize bir makas alıp eskiyen kotlarınızı parçalamaya başlayabilirsiniz. Yine de bu akım ünlü markaların defilelerinde çoktan boy göstermiş ve tüm moda dünyasını etkisi altına almaya başlamış durumda. Modanın gerisinde kalmak istemiyorsanız bu akımı takip etmekten geri kalmayın.

Açık, orta, koyu her renkteki Jean’e uygulanabilecek yırtıkları evde çok kolay bir şekilde kendiniz yapabilirsiniz ya da uğraşmak istemezseniz etrafta bunlardan yüzlercesini bulmanız mümkün olacak. Altına ten rengi, beyaz ya da vizon rugan topuklu ayakkabı; üzerine bir blazer ceket ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gülbahar söyledi:

  Moda Trendleri yazılarınızı inceliyordum, Jeanlerinize Kocaman Delikler Açın konunuza denk geldim, dikkatimi çekti. Her yazıda böyle bol resim ekliyor musunuz?

 2. Canel söyledi:

  Bu resimler acayip etkileyici, nereden alınabilir

 3. Ayren söyledi:

  Jeanlerinize Kocaman Delikler Açın metninizi baştan sona hayranlıkla okudum, harika detaylar var

 4. Funda söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki makalelerin büyük bir kısmını heyecanla göz attım, çok iyisiniz. Özellikle Moda Trendleri kategorisindekiler favorim.

 5. Gülsen söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Ağrı civarında butik olarak tasarlayan var mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*