Eskiyen, yıpranan, yırtılan Jeanleri çöpe atmanın zamanı çoktan geçti. Bu Jeanler 2014’te çok moda! Yaz gelmeden dolabımıza katmanın tam vakti.

Super Ripped Jeans“ olarak adlandırılan über yırtık Jeanlar anlamına gelen bu trendde yırtıklar bildiğiniz küçük yırtıklardan çok uzakta, kocaman delikler halinde ve adeta parçalanmış şekilde. Kim böylesini giymek ister diyebilirsiniz ya da hemen elinize bir makas alıp eskiyen kotlarınızı parçalamaya başlayabilirsiniz. Yine de bu akım ünlü markaların defilelerinde çoktan boy göstermiş ve tüm moda dünyasını etkisi altına almaya başlamış durumda. Modanın gerisinde kalmak istemiyorsanız bu akımı takip etmekten geri kalmayın.

Açık, orta, koyu her renkteki Jean’e uygulanabilecek yırtıkları evde çok kolay bir şekilde kendiniz yapabilirsiniz ya da uğraşmak istemezseniz etrafta bunlardan yüzlercesini bulmanız mümkün olacak. Altına ten rengi, beyaz ya da vizon rugan topuklu ayakkabı; üzerine bir blazer ceket ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Gülbahar söyledi:

    Moda Trendleri yazılarınızı inceliyordum, Jeanlerinize Kocaman Delikler Açın konunuza denk geldim, dikkatimi çekti. Her yazıda böyle bol resim ekliyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*