Yaz sezonu bir çok ürünün kendi başına modayı sürüklediği gözden kaçmıyor. Bu sezon öne çıkan giyim ürünleri arasında jean elbise modelleri yer alıyor. Markaların farklı kalıp ve modeller ile piyasaya sundukları elbiseler, trend haline geldi.

elbise

elbise

Moda alanında bu çıkışını bir kaç sezon önce hissettirmeye başlayan bu giyim ürünü, en çok arzu edildiği dönemi yaşıyor. Hemen hemen her boyu her rengi kendini vitrinlerde gösteriyor. Yıkamalı modellerinden, dar kalıplı olanlarına, uzun seçeneklerine her zevke uygun bir çeşidi kendini gösteriyor. Tema olarak zamansız klasik betimlemesini alan jean ürünleri, elbise modelleri ile bu sezon kendinden sıkça bahsettiriyor.

jean elbise

jean elbise

Jean Şıklığı

Şık kemerler ve dolgu topuk ya da babetler ile birleştirildiğini görmek mümkün. Gömlek izlenimi veren salaş modelleri sokak modasının öne çıkan parçaları arasında yerini aldı bile.

kot elbise

kot elbise

Bir çok kadını kendine çeken ve gardırobunda geniş yere sahip olmayı başaran bu sezon ürünü, farklı detaylar ile tamamlanarak alışılmışın dışında bir şıklığın kapısını aralamaya devam ediyor. Hem feminen bir görüntü çiziyor hem de kendi çizgisine ait detaylar ile şıklıktan ödün vermeyerek, kadınları bir adım öne taşıyor.

5 Yorum

 1. Çeşminaz söyledi:

  Siteniz çok güzel, özellikle facebook hesabınızı takip etmeye bayılıyorum.

 2. Belinda söyledi:

  Mavi stiller ilişkili incelemeler görmek istemekteyim

 3. Adile söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci model fantastik görünüyor

 4. Funda söyledi:

  İnternet siteniz telefon destekli mi

 5. Gonca söyledi:

  Bu kombinler acayip etkileyici, bu kombinler hangi firmada var

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*