Bayanların önem verdiği gereksinimlerin başında ayakkabı gelmektedir. Modayı takip ederek kendi tarzlarına uygun ayakkabı modelini seçerler. Bilindiği üzere en iyi ayakkabılar İtalyan ayakkabılardır. İtalyan ayakkabıların başında sürekli duyduğumuz veya reklamını gördüğümüz bazı markalar gelmektedir.

İtalyan Stili Bayan Ayakkabılar

Bunlar Gucci, Prada, Salvatore Ferragamo, Ermenegildo Zegna, Versace, Fendi, Tod’s gibi markalardır. Tarzları ile farklı görünüm vererek kendilerini belli etmektedirler. Bu markalar İtalyan ayakkabılarının en iyi olduğunu somut örnekler ile kanıtlamaktadırlar. Piyasada bir çok marka bulmak mümkün. Çünkü kimi firmalar sezonluk olarak üretim yapmakta kimileri ise her sezona uygun tasarımları ile müşterilerinin özgüvenini sürekli yenilemekte.

İtalyan Stili Erkek Ayakkabılar

Bu kış sezonunda her yıl olduğu gibi estetik ve farklı görünümler veren modeller ile modayı takip etmekteyiz. Ayakkabı seçiminde markadan kasıt gerek rahatlık gerekse görünüm. Çünkü insanlardaki oluşan alışkanlık duygusu gereğince böyle gelişir. Örneğin Prada modellerini ve rahatlığını seven başka bir markaya gerek duymayacaktır. Sektörde öne çıkan marka modelleri de böylece müşterilerini memnun etmekte. Hem firma hem de müşteri birbirlerine sadık kalarak ayakkabı modasının yeniden gelişmesine birlikte katkıda bulunurlar. Sizde hem iyi görünüm ve kaliteli ayakkabı diyorsanız İtalyan markalarını tercih edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. melisa başer söyledi:

  Bu ayakkabılar bir harika fakat oturduğum şehir küçük olduğundan hiç bulabileceğimi sanmıyorum acaba internet üzerinden getirtme imkanım olabilir mi ? kırmızı olan elbiselerin altında müthiş duracağını şimdiden hayal edebiliyorum italyan modasını ve modacim ‘i takip eden arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

 2. Berva söyledi:

  5 sayılı resim çok güzel

 3. Belçim söyledi:

  İletişim kısmınızda yer alan hesapları güncel olarak takip ediyor musunuz? Bir konu hakkında size danışmam gerekiyor.

 4. Cansın söyledi:

  Web sayfanızdaki makalelerin büyük bir kısmını dikkatlice okudum, çok başarılısınız. Özellikle Ayakkabı bölümündeki makaleler favorim.

 5. Gökşin söyledi:

  Yazın bu tasarımlar mezuniyet programında giyilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*