Sadece zamanı göstermesiyle kalmasını istemediğimiz saatler aslında hayatın ve modanın da vazgeçilmez bir parçası oldular. Tıpkı giysi ve aksesuarda olduğu gibi saatlerde de tasarımın sınırı yok. Bu konuda hepimizin aç olduğunu söyleyebiliriz. Nedendir bilinmez saat modellerine çoğumuz düşkünüz ve sayıca fazla olmaları bizi hiçte rahatsız etmiyor. Kimi güncellenen klasiklerden kimi ise marjinallikten hoşlanıyor fakat ortak beğeni ve istek tabii ki marka.

Issey Miyake Saat Modelleri

Marka saatler kendisini ve kalitesini belli ettiği aynı zamanda da demirbaş bir eşya gibi uzun yıllar bizimle kaldığı için daha fazla tercih ediliyor. Bu markalardan birisi de Japon marka Issey Miyake. Özellikle Trapezoid/Al serisi ile renk düşkünlerinin dikkatini çeken Issey Miyake, enerjisini renklerden alarak tasarlamış. Ünlü markanın çıkardığı saat koleksiyonu renkleriyle enerji veriyor. Renkli hatta neon renklerdeki saatle bir süredir çok moda. Bu yüzden hem kalitesi hem de turuncu tasarımıyla Issey Mıyake saatleri vazgeçilmeziniz olabilir.

5 Yorum

 1. beril söyledi:

  Tabi ki sadece zamanı göstermemeli aynı zaman da estetik duruşu da olmalı

 2. Ferda söyledi:

  Makalenizdeki sekizinci modeli ablama satın alacağım. siz olsanız onu alır mıydınız

 3. Fahrünissa söyledi:

  Makalenizdeki kıyafetlerin ağırlıkta klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

 4. Gülriz söyledi:

  sonbaharda bu tasarımlar eğlenceye giderken tercih edilebilir mi

 5. Açela söyledi:

  1 numaralı tarz muhteşem

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*