İş yerinin ciddiyeti nedeniyle alışılagelmiş giyim tarzı, çalışan kadını sıkıyor. “İş yerinde ciddi giyim” cümlesinde bir değişiklik yapalım ve ciddi kelimesini, şık kelimesiyle değiştirelim. Genelde takımlardan ve koyu renklerden oluşan bu tarzı geride bırakmak işinizde verimliliği, vücudunuzdaki enerjiyi arttıracaktır. Şık olmanın verdiği memnuniyet kendinize olan güveni yerine getirecek.

Siyah takımların içine giyilen beyaz gömleklerin sıkıcı detayları sürekli iş yerini hatırlatan havada. Bu takımların vazgeçilmez kombinesi yine siyah ayakkabı ve çantalar. Bu şekilde giyinip kendinize bir ofis eşyası görünümü vermeyin.

İş yeri için giyim seçenekleri

Etek-ceket kombinelerini farklı renkler ve modeller kullanarak yenileyin. Eteklerde yeni kesim detayları, şık kemerler ve düğmelerle hayat bulsun. Gömleklerde yine farklı kesimler, fırfır, dantel, gravür efektler gibi değişik tasarımlar ve renkleri denenebilir. Değişik etek ceket kombinelerinin yanında elbise-ceket tasarımları kullanılabilir. Pantolon seçimlerinde ise; diz hizasında ya da biraz aşağısında pantolon boyları seçmek, daha rahat ve şık olacaktır.

Kumaş seçimleri ve renkleri

Bej, hardal tonları, mor, fuşya, kahve, leylak, gri tonları, oranj, petrol, mürdüm gibi renklerde Koton, ipek, ipek şifon, saten ve hatta deri kumaşlar seçilebilir. Tabi ki siyah ve beyaz renklerde olan farklı tasarımlardan da vazgeçmeyin.

Aksesuarlar

Ayakkabı, çanta, kolye gibi önemli aksesuarlarda, kaliteli seçimler sizi tamamlayacaktır. Ayakkabı ve çanta seçimin de rugan ve yilan – timsah desenleri çok şık bir seçim ve 2013 trendlerinden .

Erkek Giyim – Erkek Takımları

Erkek Takim Elbise Modeli

Erkek Takim Elbisesi

Spor Erkek Takim

Bayan Giyimi – Bayan Elbiseleri – Bayan Takımları

Bayan takim modeli

Siyah Bayan Takim

Bayan Etek Takim

Spor Bayan Takim

Acik Renk Takim

Beyaz Bayan Takim

Bayan Çantaları – Aksesuarlar

Bayan Çanta modeli

Kirmizi Renk Bayan Çanta

Bayan Çantalari

Louis Vuitton Canta

Spor Bayan Çantalar

Kirmizi Buyuk Canta

Siyah Spor Buyuk Canta

Etiketler:

Yorum Yok

  1. demet söyledi:

    bir iş kadını olarak gerçekten güzel örneklere yer vermişsiniz beyaz ceket ve beyaz pantolon harika bayıldım

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*