Tüm ciltlere özgü parfüm üretimi yapan Loewe markası son zamanlarda kendinden oldukça söz ettiren parfüm markaları arasında yer almakta. Hiç bir zaman en çok satılan parfümler listesinden silinmeyen Loewe markası bugün de en çok satılan parfümler listesine I Loewe You Tonight adlı parfümüyle damgasını vurmakta. 100 mllik metal şişesi ile oldukça değişik tasarımlara imza atmaktadır.

I Loewe You Tonight

Üst notasında: Italyan bergamutu ve mandalinası, böğürtlen, armut, orta notasında:  Marakeş  yasemini, madagaskar karanfili, manolya, siklamen, şakayık

Alt notasında: Paçuli, müge çiçeği, sandal ağacı, mis,amber bitkileri bulundurmaktadır. İçerisinde bulunan meyveler sayesinde meyvelimsi ve çiçeksi kokularla ön plandayken içeriğine katılan yasemin özü sayesinde size farklı şımartan bir hava katıyor. Şişe tasarımı bakımından şişeyi saran bir sürü kristal olması oldukça dikkat çekici bir özellik. Gençlik, gece hayatı, müzik, eğlence konularını ön plana çıkartan avantajları bulunmaktadır.

En önemli anımsatan kavramı ise zamanı yaşamayı bize anımsatıp sunmaktadır . Loewe I Loewe You Tonight parfümü sayesinde gün boyu rahatlama ve ferahlayıcı etkiye sahip olabilirsiniz.

5 Yorum

 1. yüreyya söyledi:

  Parfüm yazılarınızı inceliyordum, I Loewe You Tonight konunuza denk geldim, dikkatimi çekti. Her yazıda böyle bol resim ekliyor musunuz?

 2. Ayren söyledi:

  Parfüm yazılarınızı neredeyse her gün takip etmeye çalışıyorum elinize sağlık.

 3. Beltun söyledi:

  İnternet siteniz akıllı telefon uyumlu mu

 4. Anita söyledi:

  Yazınızdaki özellikle üçüncü resim inanılmaz görünüyor

 5. Berinay söyledi:

  ilkbaharda bunlar mezuniyet programında tercih edilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*