Son yıllarda adından sıkca söz ettiren Hüseyin Çağlayan şimdilerde Airborne adlı unisex parfümüyle dillerde dolaşıyor. Tasarımları kadar parfümünde de başarıyı yakalayan Hüseyin Çağlayan’ın zaferlerinin ardı arkası kesilmeyecek gibi duruyor. Şişesinin tasarımı düz çizgilerden yararlanarak tasarım kuvvetinden uzak tutan Hüseyin Çağlayan Airborne sade intibası ile sizi sürprizlere hazırlıyor. Sürprizlerden hoşlananlar bu kokuyu mutlaka denemeli.

Hussein Chalayan Airborne Unisex Parfüm

Hussein Chalayan Airborne; ortak kokulardan hoşlananlar için oldukça iyi bir alternatif gibi gözüküyor. Limon, bergamot, ardıç, misk ve sedir ağacı gibi keskinlikten hoşlanan notalarını içeriğinde bulunduruyor. Parfüm belirginliği sevenlerin vazgeçemeyeceği kadar etkili. Hemen hemen her mevsime yakışan kokuların bir araya gelmesiyle oluşan koku unisex kullanıcılarının gönlünde ayrı bir taht kuracak. İlk anda irkilmenize sebep olacak bu koku sizin için büyük bir alışkanlığa sebep olabilir.

5 Yorum

 1. Bediz söyledi:

  Makalenizdeki kıyafetlerin daha çok renkli giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 2. Hakan söyledi:

  yeşil stiller alakalı postlar görmek istiyorum

 3. Aykal söyledi:

  ilkbaharda bu modeller mezuniyet programında giyilebilir mi

 4. Beltun söyledi:

  Hussein Chalayan Airborne Parfüm makalenizi her bir cümlesini anlayarak merakla okudum, harika detaylar var

 5. Çeşminaz söyledi:

  İçerikteki özellikle birinci resim çok güzel olmuş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*