Birkaç yıl öncesine kadar, sakal uzatmak bakımsızlık mesajı vermekteydi. Eğer kirli sakal sahibiyseniz tıraş olmayı unuttuğunuz anlamına gelmekteydi bu ve toplum tarafından hoş karşılanmazdı. Ancak, önce sosyal medya ağlarında birkaç özgüvenli örnekle başlayıp, sonrasında çalı yangını gibi yayılan sakal modası, erkeklerin çekiciliğini ve özgüvenini dışa vurmanın yeni bir yöntemi haline geldi.

Kirli sakal uzatmak

Kirli sakal uzatmak

Kirli Sakal Uzatmak

Yeni bir sakal her zaman erkeklere yeni bir hava katmanın en iyi yöntemlerinden biridir ancak yüz şekline uygun sakal seçmek son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konu haline geliyor. Moda konsepti haline gelmiş bir şey haline gelmiş olan sakal modelleri, her dönem farklılık gösterebilirler.

Kirli sakal uzatmak

Kirli sakal uzatmak

En alışılageldik sakal tiplerinden biri olan kirli sakal, neredeyse her yüz şekline uygundur. Bu sakal tarzının bakımı için çok vakit ayırmak da gerekmediğinden sıklıkla tercih edilir.

Kirli sakal uzatmak

Kirli sakal uzatmak

Hem resmi, hem gayri resmi alanlara uyum sağlayabilen bu sakal en iyi oval yüz hatlarına gitmektedir. Boyunda uzayan başıboş bölümleri almak da, çekiciliği korumaya özellikle yardımcı olacak bir öneri olarak sakal tipini uygulayacakların unutmaması gereken bir kuraldır.

5 Yorum

 1. Benice söyledi:

  Verdiğiniz bilgiler gerçekten çok faydalı.

 2. Güldem söyledi:

  Sitenizdeki incelemeleri her daim takip ediyorum. Samimi olmam gerekirse yazdığınız her makale özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Aykal söyledi:

  8 sayılı stil iyi

 4. Almila söyledi:

  İnceleme metninizdeki tasarımların ağırlıkta renkli giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 5. Anita söyledi:

  Rize’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satış noktası neresi, önümüzdeki cumartesi büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*