Hermes’in 2011 için hazırladığı yeni Jardin Sur Le Toit. 2003 te Akdeniz bahçesiyle başlayan bahçe parfümleri macerasına sırasıyla Nil bahçesi, muson sonrası ve son olarak un jardin sur le toit ekleniyor. Paris’te gizli bir bahçe olarak anılan bu yeni keşfe Ellena Hermes’in faubourg saint- honore 24 numaradaki butiğinin terasında ki küçük bahçenin ilham verdiği söyleniyor. Tabiatın iniş çıkışlarıyla yaşamını birlikte yürütmeyi sevenler için raflarında bahar kokusunu en çok hak edebilecek bir parfüm.

Hermes Jardin Sur Le Toit

İlham kaynağını şişesinin tarzıyla tamamen ortaya koyan parfüm kelimelere gerek bıraktırmıyor. Hermes Jardin Sur Le Toit doğallığın modernliğe adımı gibi bir koku. Kapağını henüz sıyırmadan sizi doğaya yaklaştıran yemyeşil şişesi sizi doğada bir yerlere götürüyor ve karışılacağınız koku ne olursa olsun bu illüzyondan kurtulamıyorsunuz. Adı gibi esrarengiz esanslara sahip bu parfüm çiçek kokularını meyvelerle birleştirerek etkinliğini arttırıyor.

Bir Yorum

  1. Ayşe Gürbüzgiller söyledi:

    Bu parfümden kullandım, çok hoş. Her zaman kullandığım Hunca’nın She is Sexy ile birlikte bunu kullanıyorum. İkisini de çok seviyorum. Sexy’yi genellikle gece dışarı çıkarken sıkıyorum, bunu da hafif olduğu için gündüzleri tercih ediyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*