Ünlülerin kıyafet ve aksesuarları güncel trendlerin belirlenmesinde büyük önem taşıyor. Gözler hep onlarda olduğu için ister istemez moda tercihlerini de benimsiyoruz. Havaianas markasını da böyle tanıdık. Neredeyse bütün Hollywood yıldızlarının ayağında gördüğümüz Havaianas sandalet ve ayakkabılar kısa zamanda geniş bir takipçi kitlesine sahip oldu.

Havaianas Yağmur Botları

Ünlü markanın tarzı ve rahatlık anlayışı cezp edici aynı zamanda da çok şık. Daha önce Havaianas’ın yazlık bir marka olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak ünlü marka artık bot ve çizmeleriyle de yeni sezonun gözdesi olacak.

Havaianas’ın bu sonbahar ve kış sezonu için hazırladığı yağmur botları görülmeye değer. Renk ve desenleriyle çok eğlenceli görünen Havaianas yağmur botları, sezonun trend modelleri olmaya hazırlanıyor.  Su geçirmeyen, rahat ve şık bu botlarla yağmurlu günlerin tadını çıkartın.

5 Yorum

 1. Fatma söyledi:

  Sitenizdeki yazıları 1 kez okudum desem yalan olmaz, adım Fatma ben de bu güzel yazılardan yazmak istiyorum.

 2. Ahenk söyledi:

  9 sayılı model hoş

 3. Cansın söyledi:

  Blogunuzda olan bilgileri her daim özümsüyorum. Samimiyetle söylüyorum yazdığınız her detay özgüven seviyemi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Fikriye söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı dikkatlice okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Ayakkabı bölümündeki makaleler favorim.

 5. Fadime söyledi:

  Havaianas Yağmur Botları metninizi her bir cümlesini anlayarak merakla okudum, süpersiniz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*