Bayanların en büyük sorunlarından biri de dağılan ve son derece nahoş bir görüntü oluşturan rujlardır. Özellikle yağlı bir cilde sahip olanların adeta kabusu haline gelen bu sorun aslında küçük bir değişiklik ile giderilebilir. Tek yapmanız gereken kaliteli bir markanın ürünleri seçmek olacaktır.

kryolan ruj renkleri

Hangi marka ruj kalıcıdır sorusuna makyaj uzmanlarının verdiği yanıt genellikle Kryolan oluyor. Palet formunda satın alabileceğiniz rujları ince bir fırça yardımıyla uygulamanızda fayda var. Rujun dağılmasını önlemek için dudaklarınıza, makyajınızın dağılmaması için kullandığınız pudradan sürebilirsiniz.

Ardından kalem ile dudağınızın kontürünü belirginleştirmenizde fayda var. Bu işlemlerin ardından fırça yardımıyla dudaklarınıza süreceğiniz Kryolan marka ruj gün boyunca dağılmayacaktır. Çok fazla tazelenmeye de ihtiyaç duymayan bu markanın ürünleri genellikle sürekli göz önünde olan ünlü isimlerin de tercihi oluyor.

Dudak çizgilerine doğru dağılarak tüm makyajınızın berbat görünmesine neden olan yağ oranı yüksek kalitesiz rujları kesinlikle kullanmamalısınız. Eğer rujunuzun üzerine parlatıcı sürmeyi tercih ediyorsanız, tazelemek istediğinizde tamamını silip yeniden sürmelisiniz. Aksi halde parlatıcı ile karışan rujunuzun renk tonu değişime uğrayabilir.

Etiketler: ,

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*