Çok güzel bir kıyafet giyseniz dahi uygun olmayan bir ayakkabı giyerseniz elbisenin göz alıcılığını söndürürsünüz. Zarif kadın ayakkabıları ile güzel duruşlar ve stiller elde edebilirsiniz. Renkli ve güzel görünmenin sırlarını öğrendikten sonra stilinizi şık bir biçimde tamamlamaya başlayabilirsiniz. Bu noktada seçtiğiniz ayakkabı modelini çok iyi belirlemeli ve güzelliğinizi tamamlarken ayakkabılarınızı zarif olacak biçimde seçmelisiniz.

 ayakkabı kombinleri

ayakkabı kombinleri

Zariflik, güzel desenli kadın ayakkabıları ile sağlanır. Modanın renkli dünyasında her zaman yenilikleri keşfedin. Stiletto her zaman zarifliği temsil eder. Yüksek topuklularda özellikle tercih edilir. İş yerinde ya da gece kıyafetlerinde uyum içinde giyebilirsiniz. Çok kalın tabanlıları özellikle sokak modasında tercih etmelisiniz.

 bayan ayakkabı modelleri

bayan ayakkabı modelleri

Yeni Sezon Ayakkabılar Sizleri Bekliyor

 ayakkabı modelleri

ayakkabı modelleri

Bir bayanın en önem verdiği aksesuar ayakkabısıdır. Kıyafetine renk katar ve kendilerini zarif gösterir. Uygun seçilen renkler ise elbiseyi daha hareketlendirir. Bu kış çizmelere büyük canlılık geliyor. Çorap çizmeler ise oldukça şık. Bacak boyu uzun olanların tercih edeceği modellerden. Şıklık ve güzellik tüm ayakkabı modellerinde birleşiyor ve sizleri daha göz alıcı hale getiriyor.

 yeni ayakkabı modelleri

yeni ayakkabı modelleri

Güzel modellerle her zaman farklılığı yaşayın. Bu sezon en göz alıcı desen ve renkler sizleri bekliyor. Şık tasarımlar ve zengin desenlerle daha güzel olacak ve her zaman zarifliğinizi sergileyeceksiniz. Yaz ve kış ayına özel tasarımlar bu yıl özellikle en gözde renklerde. Şimdiden dolaplarınızda yer açın ve büyüleyici güzelliklerle tanışın.

 ayakkabı stilleri

ayakkabı stilleri

klasik ayakkabı stilleri

klasik ayakkabı stilleri

pembe ayakkabı modelleri

pembe ayakkabı modelleri

yüksek topuklu ayakkabı

yüksek topuklu ayakkabı

ayakkabı kombini

ayakkabı kombini

yeni moda ayakkabılar

yeni moda ayakkabılar

Bir Yorum

  1. Feriha söyledi:

    Sitenizde yazı yazabilir miyiz, beğenerek takip ediyorum ve diğer takipçiler ile kendi kombinlerimi paylaşmak istiyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*