Bu sezon farklı modelleriyle değişik üstler sizlerin beğenise sunuluyor. Hacimli üstler özellikle her kıyafetinizle uygun. Modern ve şık kullanışı ve değişmeyen modasıyla sizlere özel renklerde. Yüksek bel pantolonlarla her zaman uyum içinde olan tarzı sevenlere uygun.

üstler

üstler

Hacimli Üstler ve Yaz Kıyafetleri

Modern tasarımlardan oluşan sezon desenleri ile kıyafetleriniz daha canlı görünecek. Yüksek bel pantolon ya da mini eteklerle giyebileceğiniz bu tarz üstler sizleri daha modern gösterecek. Şıklık ve tarz sahibi olmak elinizde. Bu sezon öellikle moda desenler sizleri bekliyor.

kombinler

kombinler

Kendinize farklı bir görüntü sağlamak istiyorsanız farklı modellerle bunu sağlayabilirsiniz. Etek ya da pantolon üzerinde çok şık duran bu tarz kıyafetlerle kendşnizi çok farklı hissedeceksiniz. Renkler bu sezona özel çok canlı. Sizler özellikle kalite ve şıklığı sevenler bu sene tarz sahibi kıyafetlerle olacaksınız.

hacimli kıyafetler

hacimli kıyafetler

Modern tarzlardan oluşan desen ve çizgiler sizleri bu seszonun modasında bekliyor. Kalite ve moda renkler sizleri bekliyor. Modern çizgilerden oluşan üst kıyafetlerle bu yaz özellikle sokak modasında göze çarpıcaksınız.

2 Yorum

  1. Gamze söyledi:

    Sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak kullanıyor musunuz?

  2. Canel söyledi:

    Bu içerikler için size teşekkür ederim, Canel ismim ve her gün sitenize girip bakıyorum yazılara.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*