Guerlain, inanılmaz bir yüz bakım kremi geliştirdi. Yemen çöllerinde bulunan efsanevi Çöl Gülü ve Brezilya ormanlarında yetişen Cupuaçu ağacından elde edilen özel yağlarla hazırlanan bileşim çok etkili bir biçimde formüle edilmiş. Çöl gülü cildi gün içinde nemlenmesini sağlarken, cupuaçu yağı ise cildin beslenmesini ve tüm ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor.

Guerlain Super Aqua Day

Guerlain gündüz bakım kreminin en kullanışlı özelliklerinden biri ise yağ hissi vermeyen yumuşak ipeksi krem yapısı. Özellikle kuru ciltler için cildin su içmesi gibi. Bunun yanında yumuşak, parlak ve sağlıklı görünen bir cilt. Üstelikte her hava koşulunda kusursuz bir koruma sağlıyor. %93 kadın üzerinde başarı gösteren Guerlain Super Aqua Day, dermotolojik olarak onaylanmıştır.

5 Yorum

 1. Gülnaz söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki makalelerin büyük bir kısmını baştan sona inceledim, çok iyisiniz. Özellikle Kozmetik kategorisindekiler favorim.

 2. Ceylan söyledi:

  Kozmetik alanında çok fazla inceleme inceledim ancak bilgi aktarma derdinde olanı ilk kez gördüm.

 3. Çise söyledi:

  Blogunuzda olan yazıların çoğunu okudum, çok iyisiniz. Özellikle Kozmetik bölümündeki makaleler favorim.

 4. Ceylinaz söyledi:

  Sitenizdeki bilgileri kaçırmadan okuyorum. Cidden yazdığınız her detay özgüven seviyemi daha da yükseltiyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 5. Ayşıl söyledi:

  Kozmetik konusunda birçok akademik yazı okudum ancak bu şekilde detaylısını ilk defa gördüm.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*