Bayanlar şık olmak ister.  İş hayatında, günlük giyimlerde şık gösteren giysi arayışında olan bayanlar sıklıkla gömlekleri tercih ediyor. Gömlek modası, hiç bitmeyeceğe benziyor. Şifon gömlekler, detaylı gömlekler, klasik formlardaki gömlekler doğru kombin yapıldığında zarif gösterebilir. Ofis şıklığı için de gömlekler tercih edilir. Beyaz gömlekle dahi şık bir görüntü elde etmek mümkündür.

gömlek

gömlek

Pantolon seçimi doğru olduğu takdirde düz beyaz gömlek, iddialı bir görüntü sunar. Gömlekle tercih edilen ayakkabı modeline göre tarz şekillenir. Gömlek altına spor ayakkabı tercih edilmesi durumunda spor bir görüntü açığa çıkar.

gömlek seçimi

gömlek seçimi

Klasik ayakkabılarla kombin yapıldığında ise modern bir görüntü elde edilebilir. Gömleğin çeşitli kombin şekli vardır. Özellikle eteklerle kombin yapıldığında mükemmel bir bütünlük yakalanabilir. Kalem eteklerle kombin yapılan gömlekler uygun ayakkabı seçimiyle bütünleştiğinde zarif bir görüntü sunuyor.

Gömlek Kombin Önerileri

Bu sene gömlek modasında renkli gömleklerin ve şifon detaylı gömleklerin vitrinlerde yerini alacağı söylenebilir. Gömlekleri kombin yapmanın kolay olduğunu söyleyebiliriz.

gömlek kombin

gömlek kombin

Kısa kot şortların üzerine beyaz gömleklerin yakışacağını söylemek gerekir. Bu kombin spor ayakkabı ile bütünleştirilebileceği gibi dolgu topuklu, renkli ayakkabı modelleri ile de bütünleşebilir. Bu şekilde günlük şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

5 Yorum

 1. Fazilet söyledi:

  2017 yaz giyim trendleri ile ilgili yazılarınızı da bekliyoruz, sitenizde genelde kış giyim ürünleri hakim.

 2. Cansel söyledi:

  Paylaştığınız görseller bir efsane, nerede satılıyor acaba

 3. Ferda söyledi:

  Blogunuzda olan makaleleri belirli aralıklarla inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum bize aktardığınız her bilgi özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 4. Balın söyledi:

  Yazınızdaki tasarımların genellikle orta yaşlarda ki bayanlar için uygun olduğunu düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

 5. Ağça söyledi:

  Blogunuzda olan incelemeleri her daim inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum bize aktardığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*