Gömlek, kimileri için vazgeçilmez bir kıyafet türü. Özellikle fazlalıkları olan insanlar gömlek giymeyi daha fazla tercih ediyor. Kazak, penye ya da bluz gibi vücuda yapışmıyor. Doğru kesimler bulunduğu takdirde gömlek giymek vücudu daha muntazam gösterebilir. Gömlekler aynı zamanda çok alternatifli giysiler. Neredeyse her şeyle uyum sağlayabilir. Kombine etmek çok kolay. Aksesuar kullanımına da çok müsait bir giysi. Bu kış gömlek çok moda. Oduncu tarzlar ve fırfırlı yakalarıyla çok kullanıldı.

Gömlek Elbise Modelleri

Şimdilerde yeni trend gömlek elbiseler. Önümüzdeki bahar ve yaz bu trendi çok göreceğiz. Kışın uzun çizmelerle, yazında sandalet modelleriyle birlikte kullanılabilir. Kesimler çok bol ya da çok dar değil. Gömlek elbiselere en yakışan aksesuar olan kemerler de eksik olmayacak. Gömlek elbiselerin en güzel özelliği ise spor ve klasik olabilmesi. Rahat ve günlük kullanım için çok ideal. Giy ve çık.

5 Yorum

 1. Cansın söyledi:

  Ben Cansın, Bingöl da yaşıyorum. Sizi beğenerek takip ediyorum.

 2. Bağdagül söyledi:

  İçerikteki özellikle üçüncü kombin çok güzel duruyor

 3. Aslım söyledi:

  Bu kombinler çok güzel, almak istesek nereden alırız

 4. Gülbahar söyledi:

  Van’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların bulunabileceği yer neresi, gelecek salı alışveriş krimizi sonlandırmayı planlıyorum.

 5. Ferda söyledi:

  lacivert stiller içerikler okumak isterim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*