Gömleğin şıklığı ve elbise rahatlığı farklı modelleriyle gömlek elbise kombinelerinde birleşiyor. Jean kumaşlara büyük uyum sağlayan bu tarz kıyafetleri çiçekli modelleriyle sade tayt üzerinde de giyebilirsiniz. Yaz ayının bunaltıcı sıcağından da sizleri koruyacak. Mini ve midi olarak bu sezon her yerde göreceksiniz.

gömlek elbise

Yaz Ayına Gömlek Elbise Modelleri

Yaz ayında uzun gömlek elbiseleri pantolon üzerine giyebileceğiniz gibi kemer takarak elbise olarak kullanabilirsiniz. Değişik desenlerden oluşan kombinelerle büyük uyumu yakalayacaksınız.

elbise

elbise

Kalite ve şıklık sizlerle olacak. Sandaletler ve çapraz asılan çantalara farklı bir uyum getirir. Şifon ya da krep kumaşlardan yapılan gömlek elbiseleri ise gece davetlerinizde zarif bir kemerle giyebilirsiniz.

gömlek

gömlek

Uzun olanları özellikle elbise modelleri içerisinde değerlendiriliyor. Askılı ya da yarım kollu olan modelleri de var.Mini tarzı sevenlere özellikle farklı renkler hitap edecek. Bu sezon her yer gömleğin büyüsüyle canlanacak. Şık olduğu kadar feminen bir duruşu da sergiliyor. Beğenerek giyeceksiniz ve rahatlığına bayılacaksınız. Sezon renkleri tüm modellerde sizleri bekliyor.

Etiketler:

2 Yorum

  1. Çisil söyledi:

    Moda sitesinde araba yazıları görmekten sıkıldık birçok sitede. Siz gerçekten sadece alanınızda bilgi veriyorsunuz, tebrikler

  2. Bağdagül söyledi:

    Moda alanında toplasan 10 tane blog yoktur işe yarayan, modacinim bu top 10 blog listesinde en üst sıralarda bana göre.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*