Organza parfüm hem sadelik bakımından hem de çekicilik bakımından bir çok bayan tarafından ilgi görmekte olan bir parfüm. Organza bahar aylarına damgasını müthiş bir şekilde vurmuştur.

Bayanların tercihen en çok kullandığı kokuları barındıran kışkırtıcı ve hoş kokusuyla sizinle birlikte tüm girdiğiniz ortamda bahar kokusunun yayılmasını sağlamakta.

Givenchy Organza Bayan Parfüm

Givenchy absolutely irresistible içerik bakımından Gıvenchy Organza içeriğinin bir değişiği olup meyve kokularını barındırmaktadır.

Gıvenchy Organza içeriği

Cicek aromalarından oluşmaktadır. Parfüm organza givenchy ayrıca kullanışlı ve rahatça taşınabilir bir şişe yapısına sahiptir. Sizi bambaşka şıklık ve zarafete çekmekte olan Givenchy ürünleri kullanış ve tasarım bakımından ön planda yer almakta.. Ayrıca şişe tasarımı oldukça özenli yapılıp kulllanılan bayanların güzellik simgesi haline gelmiştir. Bayan kışkırtıcıları gıvenchy organze parfüm sayesinde sadelik ve kışkırtıcılığı bir arada yaşayacaktır.

 

5 Yorum

 1. andaç söyledi:

  Muhteşem bir koku.Benim daha önce kullanmış olduğum Escada klasik’in kokusuna çok benziyor. Artık o üretimden kalktı diye çok üzülüyordum ama bu koku da muhteşem.

  • admin söyledi:

   tesekkurler andac 🙂 kokuyu almayi dusunenler icin guzel bir yorum oldu gercekten…

 2. Afra söyledi:

  Bunlar müthiş, nerede satılıyor acaba

 3. Ağça söyledi:

  Givenchy Organza Parfüm isimli yazıyı her bir cümlesine dikkat ederek hayranlıkla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 4. Anise söyledi:

  Yazınızdaki özellikle beşinci model çok güzel görünüyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*