Parfüm kişilik, anlatım biçimi ve güçlü bir tutku. Aslında amaç; sadece güzel kokmak olmadı hiçbir zaman, çünkü bir insanın kokusu imza gibidir. Bu yüzden kişiyle özdeşleşebilecek parfümleri keşfetmek çok önemli. Mevsime hatta ruh halinize göre kokuları değiştirmek isteseniz de mutlaka sizi anlatan bir koku vardır ve tektir. Bu tarz parfümler elbette ki ünlü isimlerden çıkar. Armani, Chanel, Nina Ricci, Burberry, Yves Saint Laurent gibi markalar aynı zamanda parfüm tarihinin gelmiş geçmiş en önemli isimleri olmuştur. Bu kervana katılabilecek son koku ise Armani’nin “Si” parfümü.

Giorgio Armani Si Parfüm Seti

Son derece özel bir koku olan Si, içinde inanılmaz bir dişi barındıran naif kadını anlatan bir parfüm. Yumuşak notaları ve etkileyici geçişleriyle mest eden Armani Si, kısa tanıtım filmiyle güce Si, Hayallere Si, Özgürlüğe Si, Aşka Si, Kendime Si diyor.

Vanilya, Frenk üzümü, misk, frezya, mayıs gülü, paçuli ve amber notalarından oluşan Armani Si, unutulmaz Armani kokuları arasına girecek. Bu parfümü mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

5 Yorum

 1. Güner söyledi:

  Parfüm ürünlerini seçerken kendi stilinizi ve giyim tarzınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın derim.

 2. Berre söyledi:

  Metindeki tasarımların daha çok sokak modasına uyanlar için yakışacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 3. Feriha söyledi:

  Örnek Resimler harika bana göre

 4. Gökşin söyledi:

  Giorgio Armani Si Parfüm metninizi en baştan son cümleye kadar merakla okudum, süpersiniz

 5. Abendam söyledi:

  Ordu’da bu modellerin satıldığı yer neresi, sonraki cuma büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*