Kozmetik dünyasının dev ismi Vichy, yeni bir ürün geliştirdi. Serum olarak üretilen Liftactiv serum 10, 10 dakikada gözle görülür olumlu etkiler gösteriyor. Serum halindeki ürünler her zaman daha fazla etkilidir. Özel kıvamıyla ve benzersiz formülüyle Liftactiv serum, kırışıklıklar azalıyor, cilt pürüzsüzleşiyor, cilt gözenekleri daralıyor, cilt sıkılaşarak sarkık görünümünden kurtulmaya başlıyor ve sağlıkla ışıldıyor. Bu belirtiler ilk 10 dakikadan itibaren başlar ve giderek artar. İki hafta sonunda kendi yüzünüze inanamayabilirsiniz. Cilt orunları daha fazla olan kişilerin düzenli olarak 4 ay kullanması öneriliyor.

Gençleştirici Vichy Liftactiv Serum

Vichy Liftactiv serumun gündüz ya da gece kreminden önce kullanılması daha etkili olacaktır. Su ve jel arası olan bu serum cilt tarafından bir dakikadan az bir sürede emilmesini sağlar. Bu yüzden diğer krem ya da benzeri ürünlerden aldığınız etkiyi Liftactiv serum ile çok daha kısa bir zamanda alabilirsiniz. Kullanımı da oldukça pratik olan Liftactiv serumun şişesi özel olarak tasarlandı. Şişenin içine uzanan çubuğu ve kapağındaki butonu sayesinde seruma el değmiyor ve her zaman hijyenik kalıyor. Liftactiv serumu ilk açıldığı andan itibaren 6 ay kullanabilirsiniz.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gökben söyledi:

  Bunlar acayip etkileyici, satılıyor mu bunlar

 2. Belçim söyledi:

  Sitenizdeki moda yazılarının genelini dikkatlice okudum, çok iyisiniz. Özellikle Cilt Bakımı kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Fadime söyledi:

  Yazıdaki özellikle üçüncü resim fantastik olmuş

 4. Benli söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları çok güzel, satılıyor mu bunlar

 5. yüreyya söyledi:

  sonbaharda bu tasarımlar mezuniyet programında nasıl olur

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*