dekolteli gelinlik

Gelinlik seçimi kıyafetler arasında en çok önem verilen seçenek olurken gelin adayları bu günde hayallerindeki tüm gelinliklerden birer örnek bulunsun istiyorlar. Hayatlarında sadece bir kez giymeyi hedefledikleri gelinliklerinin hem farklı hem de oldukça şık olmasını istiyorlar. Gelinlikte dekolte oldukça önemli olurken ölçülü olması da önemlidir.

Gelinlikte dekoltenin ölçülü olması düğün boyunca rahat hareket etmeleri için önemli olacaktır. Straplez ve askısız olan modeller düğün boyunca çekiştirmenize sebep olurken sizler de bu duruma maruz kalmamak için seçimlerinizi uygun şekilde yapmalısınızdır.

Gelinlikte dekolte

Gelinlikte Dekoltenin Uygun Olması

Gelinlikte dekolte seçimi her gelin için önemli bir unsur olurken göğüs dekoltesinin ölçülü açıklıkta olması düğün boyunca rahat hareket edilmesini sağlayacaktır. 2014 gelinlik modellerini sizler de dilerseniz sitemizden inceleyebilir ve kendinize uygun olanları seçebilirsiniz.

En güzel gelinlik seçenekleri arasında dekoltesi ölçülü olan modeller daha çok dikkat çekerken yaz sezonunda yaklaşan düğünleri için gelin adayları hem büyüleyici hem de dekoltesi uygun olan gelinlikleri tercih etmek için uğraşıyorlar.

5 Yorum

 1. Afra söyledi:

  Yukarda anlattığınız altıncı tasarım çalışmasını yakın arkadaşıma alsam diyorum. sizce mantıklı mı

 2. Feriha söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Bayan Giyim bölümündeki makaleler favorim.

 3. Figen söyledi:

  Sitenizdeki yazıları her daim okuyorum. Cidden bize aktardığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 4. Fulden söyledi:

  Bu örnekler inanılmaz, almak istesek nereden alırız

 5. Besra söyledi:

  Mavi renkler alakalı postlar görmek istiyorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*