Gelinlik seçimi özellikle kadınlar için en önemli kıyafet seçimlerinden biridir. Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte evlenecek çiftlerin de sayısı artarken gelinlik seçiminde yakışanı seçmek oldukça önemli bir konudur. Genellikle genç kızların hayallerinde canlandırdıkları gelinlik modelleri olurken her hayali kurulan gelinlik her fiziğe uygun olmayabilir. Bu yüzden gelinlik seçimi oldukça önemli bir konudur.

Özellikle kilo problemi olan gelin adaylarının çok kabarık kıyafet tercih etmeleri kendilerini daha kilolu gösterebilir. Bunun yerine bütün olarak aşağı inen gelinlik modelleri daha çok tercih edilecektir. Sizler de yeni evlenecekseniz eğer gelinlik modellerine karar vermeli ve en uygun gelinlik seçimini yapmalısınız.

Gelinlik modelleri

Gelinlik Seçiminde Abartıdan Uzak Olmak

Gelinlik seçimi yaparken abartıdan uzak olmak önemlidir. Abartılı ve oldukça boncuklu taşlı gelinlikler göz yorucu olurken sizler de bu gelinlik içerisinde kendiniz olarak dikkat çekmeyebilirsiniz. Bunun yerine hem sade hem de çok fazla abartılı aksesuarın bulunmadığı modellerden faydalanabilir ve düğününüzün en güzel gelini siz olabilirsiniz. Gelinlik seçimi konusunda tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gülben söyledi:

  Uşak gibi bir şehirde modayı takip etmek kolay olmuyor, konuya uzak kalıyorsunuz ama modacinim sağolsun bizi heyecanlı tutmayı başarıyor.

 2. Ceylin söyledi:

  2017 yazılarınızı büyük bir heyecan ile takip ediyorum. Harika iş çıkartıyorsunuz.

 3. Feraye söyledi:

  yeşil stiller ilişkili postlar okumak istiyorum

 4. Ceyda söyledi:

  sayfanız tablet destekli mi

 5. Açılay söyledi:

  Üst kısımdaki yedinci görseli tanıdığım birisine satın almayı düşünüyorum. mantıklı mıdır sizce

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*