Yaz aylarının gelmesiyle sadece ışık saçan güneş, tekrardan ısısını tüm evrene yaymaya başladı. Yakıp kavurucu sıcaklıklar bayanları modadan alıkoymaya yetmiyor. Artık mevsim mevsim değil ay ay değişen ve gelişen moda, bu yaz bayanların bilindik ama eskimeyen bir kıyafetin peşinden gideceğinin habercisi. Vücut hatlarını mükemmel bir şekilde gösteren tulum, bu yazda modanın adresi olma yolunda.

kot tulum

kot tulum

Neden Tulum Halen Moda?

Bu yaz, rahat ve pratik bir kombin arayan bayanlar için uzmanlar fazla aramaya gerek olmadığını söylüyor. Çünkü tüm bayanların rahatlık dendiğinde aklına gelen tulum yine moda kavramının en üst sırasında yerini almakta.

tulum

tulum

Kilolu olduğundan şikayet eden hanımlar için ideal bir çözüm olan tulumlar, hem daha ince hem de şık gösteriyor. En çok talep görmesinin nedeni de her bayana yakışıyor olması.

yazlık tulum

yazlık tulum

Gündelik hayatta da kullanabileceğiniz tulumlar önemli düğün ve davetlerde de size ayrı bir hava katacak, rakiplerinize karşı bir adım öne geçmenizi sağlayacaktır. Eğer sizde diğer kadınların önüne geçmek, katıldığınız davetlerde şık olmak ve daha formda gözükmek istiyorsanız bu moda çılgınlığına katılın.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*