Sağlıklı bir cilt için makyajın doğru ve düzenli temizlenmesi çok önemli. Tüm günün yorgunluğu ve makyajın ağırlığı ile cilt her gün yıpranma riski altındadır. Her akşam makyajı iyice temizleme alışkanlığına sahip olmalısınız. Bazı makyaj ürünleri kolay temizlenmez ve mutlaka ciltte bir iz bırakır. Bunun için en iyi çözüm ise Flormar Eye Make-Up Remover makyaj temizleyici. Çıkması en zor makyaj ürünleri bile hızlıca ciltten temizlenebilir. Çok pratik bir şekilde makyajınızı temizleyebilir ve yatağınızda yatabilirsiniz.

Flormar Eye Make-Up Remover

İyi bir temizleme ürünü cildi makyajdan temizlerken aynı zamanda cildi korumalı ve beslemelidir. Besleyici salatalık özleriyle hazırlanan Flormar Eye Make-Up Remover formülü, cildi temizlerken yorgunluğunu alır, nemlendirir ve canlandırır. Formülün içeriğinde yer alan bisabolol ise cildin iyileşmesini sağlayarak ferahlık hissini artırır. Ciltte yağ ya da yapışkanlık hissedilmez. Flormar Eye Make-Up Remover makyaj temizleyicinin fiyatı etkisine göre çok ucuz.

5 Yorum

 1. Gözde söyledi:

  5 numaralı tarz hoş

 2. Gülçin söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları mükemmel, nereden alabiliriz

 3. Ahenk söyledi:

  Blogunuzda olan bilgileri düzenli olarak özümsüyorum. Açık olmak gerekirse yazdığınız her detay özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Berceste söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz sanki

 5. Belemir söyledi:

  sıcakta bu tasarımlar özel bir etkinlikte nasıl olur

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*