Oje trendlerinin moda dünyasından aşağı kalır yanı yok. Desenler, taşlar, pullar ve kristaller gibi birçok sıra dışı yenilik tırnaklarda kullanıldı. İster istemez insan gelecek trendleri merak ediyor. “Acaba tırnaklara uygulamadığımız başka bir şey kaldı mı?” gibi bir soru sorabilirsiniz. Görünen o ki; her zaman yeni bir trend bulmak mümkün. Elbette ki bu trendleri ilk Hollywood ünlülerinde karşımıza çıkacak. Şimdilerde ünlülerin en çok kullandığı stil, Caviar ojeler. Havyar taneciklerinin renkleriyle tırnaklara boyutlu bir görünüm kazandıran bu yeni trend şimdiden çok sevildi.

Flormar Caviar Tanecikli Ojeler

Flormar, Caviar ojeleri Türkiye’ye getirdi. Renkli taneciklerden oluşan bu ojelerin kullanımı ve uygulaması zor değil fakat diğer ojelere göre biraz zaman alabilir.

İlk aşama, baz rengin tırnağa sürülerek kurumasını beklemek. İkinci aşamada baz olarak kullanılan rengi tekrar sürün ve kurumadan renkli tanecikleri tırnağın üzerine dökün. Son olarak tanecikleri parmağınızla nazik bir şekilde bastırın. Bu işlemleri bir kağıt üzerinde yapmanız daha iyi olur. Fazla gelen tanecikleri tekrar şişenin içine dökebilirsiniz.

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. arzu söyledi:

  artık ojeler bile değişti demek bu modaya ayak uydurmak oldukça zor hergün yeni bir şey moda oluyor 🙂

 2. Feride söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini heyecanla göz attım, sizi takdir ediyorum. Özellikle Makyaj kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Berinay söyledi:

  Makyaj alanında birçok post okudum ama böylesine bilgi dolu yazıyı ilk defa gördüm.

 4. Canel söyledi:

  İnternet siteniz akıllı telefon destekli mi

 5. Gizem söyledi:

  Web sayfanızdaki bilgileri kaçırmadan hafızama kazıyorum. Cidden bize aktardığınız her detay özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*