Son dönemlerde sıkça karşılaşılan ve iş ortamı kıyafetine olan uyumluluğu dışında sokak modasında kullanılması ile göze çarpan kalem etekler zamanla kullanım alanını genişletmeye devam ediyor. Kesim ve yapısı itibari ile feminen bir tarza sahip kalem etek modelleri, kullanılan ayakkabıya göre de görüş açısında farklılık kazandırabiliyor.

kalem etek

kalem etek

Babet ayakkabılarda bu etek türü ile kullanıla da en yakışan ayakkabı modeli olarak stiletto ve diğer topuklu ayakkabılar veya botlar eşlik ediyor. Son derece çekici bir görünüm isteyenler için ilk tercih edilen bu etek modelinde fizik yönü ile basenleri geniş kadınlar için önerilmiyor. Aksi halde görünüm istediğiniz yönde olmayabilir.

kalem etek modeli

kalem etek modeli

Kalem Etekler Nasıl Kombin Edilir?

Kalem eteklerinizi mekânınıza göre değişik kombinler şeklinde kullanabilirsiniz. İş ortamında dar kesim etekler ceket ile kullanımı halinde oldukça güzel bir görünüm oluşturuyor.

kalem etek modelleri

kalem etek modelleri

Dik yakalı ve kareli desene sahip ceketleri düz renk bir etek üzerine giyebilirsiniz. Kilolarınızı saklamak isterseniz de aynı tonlarda kombin oluşturabilirsiniz. Sokak modasına ayak uydurmak isterseniz de kazak ve renkli sweatshirt ile giyinebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Açelya söyledi:

    Sitenizdeki yazıları 20 kez okudum desem yalan olmaz, adım Açelya ben de bu güzel yazılardan yazmak istiyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*