Estee Lauder, parfümleriyle kadınların vazgeçemediği bir marka. Sürekli kendini yenilemek, cazibe ve farklılığa imza atmak Estee Lauder’ın belirgin özellikleri olmuştur. Parfüm konusunda en iyiden de iyi olmayı hedefleyen ünlü marka bu koku ile kadınların kalbini yeniden çalmaya hazırlanıyor. Bu parfümün adı; Estée Lauder Modern Muse. Modern Muse parfümün hitap ettiği kadınlar ise adından da anlaşılacağı gibi modern ve kendine güvenen kadınlar.

Estée Lauder Modern Muse Parfüm

Yasemin, mandalina, sümbülteber, taze zambak, hanımeli, paçuli, Madagaskar vanilyası, amber ahşap ve yumuşak misk karışımından doğan Estee Lauder Modern Muse, 30, 50 ve 100 ml Eau de Parfüm olarak satışa sunulacak. Parfümün yüzü ise parfümün adıyla uyum sağlayan Arizona Muse. Kadının gücünü temsil eden yeni parfüm, Estee Lauder markasını bir basamak daha yükselteceğe benziyor.

5 Yorum

 1. Anise söyledi:

  Paylaştığınız görseller harika, nereden alınabilir

 2. Çiler söyledi:

  Makalenizdeki parçaların genel olarak spor giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizce?

 3. Gülbahar söyledi:

  Yazınızdaki dördüncü tasarım çalışmasını halama satın almayı düşünüyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 4. Ahenk söyledi:

  Parfüm hususunda birçok yazı inceledim ancak bu şekilde detaylısını ilk defa görmüş oldum.

 5. Ceylin söyledi:

  Web sayfanızdaki incelemeleri kaçırmadan özümsüyorum. Samimiyetle söylüyorum paylaştığınız her detay özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*