Oje trendleri şaşırtmaya devam ediyor. Galaksi desenleri, erkek ojeleri, süslü ve taşlı tırnaklar derken gözümüz sıra dışı tırnaklara iyice alıştı. Bunların en ilginci de erkek ojeleri olmuştu. Aslında ilginç olan ojeler değil, erkeklerin oje kullanmasıydı. Birçok ünlü bu modaya ayak uydur fakat uzun süre alışkanlık olmamışa benziyor. Şimdilerde ise oje trendi hayvan desenlerinden yana. Hayvan desenleri moda dünyası için her zaman vazgeçilmez olmuştur. Bu yıl yine çok moda, hatta tırnaklarda bile bu desenleri görebilirsiniz.

Essie Magnetik Ojeler

Ünlü kozmetik markası Essie, tıpkı Dior gibi hayvan desenlerinden oluşan bir oje koleksiyonuna imza attı. Dior, timsah desenlerini kullanmıştı ancak Essie, kertenkele desenlerini tercih etti. “Magnetik Kertenkele” adını taşıyan koleksiyon açıkçası Dior’a göre daha şık görünüyor. Koleksiyonda çoğunlukla metalik renkler kullanılmış. Tırnaklara kertenkele desenini vermek için ise oje ile birlikte verilen bir magnet veriliyor. Uygulaması kolay ve pratik. Kısa zamanda hem trend hem de dikkat çekici tırnaklara sahip olabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Bediz söyledi:

  2 sayılı fotoğraf hoş

 2. Feray söyledi:

  Bu Kombinler muhteşem bence

 3. Fehime söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Malatya civarında butik satışını yapan yer var mı?

 4. Fazilet söyledi:

  Web sayfanızdaki makalelerin büyük bir kısmını dikkatlice okudum, çok başarılısınız. Özellikle Kozmetik kategorisindekiler favorim.

 5. Ceylinaz söyledi:

  1 sayılı fotoğraf çok iyi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*