Bayanlar makyaj özellikleri yanı sıra hoş kokularıylada etraftaki kişilerden tam puan toplamak isterler. Kalitesiz parfüm çeşitliliğinin yanında önemli olan parfüme sahip olmak güzel kokmak değil tüm gün boyunca hoş kokusuyla ve kaliteli marka parfüm ürünüyle ter kokusu hissedilmeksizin  tam gün boyu korumada olmak. Çoğu bayan özellikle yaz günleri koşuşturmacaların etkisiyle terlemekte ve ter kokusunun verdiği rahatsız edici duruma malesef ki istemeye ismeye katlanmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen etkileyici ve hoş kokusuyla Escada Magnetism Bayan Parfümüne talep oldukça yoğundur.

Escada Magnetism Bayan Parfüm

Escada Magnetism Bayan Parfümü ambalajındaki özelliğiyle bile dikkat çekmekte. Escada magnetizm ateşli rüzgar esintisi kokusuyla herkezden tam puan alıyor.

Escada Magnetism Parfüm özellikleri

Içeriğinde ki aromasıyla bayanlara farklı bir enerji sağlamakta ve kullanımında herkezi etkisi altına almaktadır .Escada magnetism bayan parfümüdür.

Magnetizim parfüm ürünleri en çok tüketilen parfüm markaları arasında yer aliyor. Hangi kadın tarafından kullanılırsa kullansın son derece memnun olunan bir parfüm.

5 Yorum

 1. Filiz söyledi:

  kahverengi çeşitler yazılar okumak istiyoruz

 2. Fadime söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan dördüncü modeli arkadaşıma satın almak istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 3. Arın söyledi:

  1 numaralı model iyi

 4. Gülbahar söyledi:

  Web sayfanızdaki birçok yazıyı okudum, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Parfüm kategorisindeki yazılar favorim.

 5. Ceylin söyledi:

  Mavi çeşitler incelemeler okumak isterim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*