Mara ve Marco Mavilla imzalı “TOY WATCH” saatleri  farklı olmak isteyenler için özel olarak tasarlanmaktadır. Son günlerin modası olan bu saatlerin tercih edilmesind üretiminde en son teknoloji olarak kullanılan polikarbonat malzemesinin kullanılması ve ergonomik ultra hafif tasarımıda etkilidir.

Toy Watch Saat Modelleri

Değişik kesimlere hitap eden Toy Watch saat modellerinden özellikle fosforlu renklerde olanları büyük bir çoğunluk tarafından tercih edilmekte. Yaz aylarında bronzlaşmış tende bu göz alıcı renkler mükemmel durmakta 🙂 Toy Watch modelleri, saat tutkunu olanlara veya değişik arayışlar içerisinde olanlara şiddetle tavsiye edilir 🙂

Madonna, Leonardo Di Caprio, Michael Jordan, Robbie Williams, Silvester Stallone, Naomi Campbell, Alıcia Keys, Lindsay Lohan ve Oprah Winfrey TOYWATCH saati tercih eden ünlülerden sadece bir kaçı.

Toy Watch saatler Yurtdışında 105 dolar ile 495 dolar arasında fiyatlarla satılmakta.

Toy Watch 2014-2015 Saat Modelleri

Toy Watch Saat 5 Toy Watch Saat 4 Toy Watch Saat 3 Toy Watch Saat 2 Toy Watch Saat 1

5 Yorum

 1. kerem söyledi:

  türkiyede 150euro dan başlıyor ankara sinansaat ten aldım pembesini çok hafif tavsiye ederim

 2. özlem söyledi:

  bende çok istiyorum. özellikle de fosforlu pembe olanını. sizin aldığınız da fosforlu pembe mi yoksa toz pembe olan mı? ve eğer ayıp olmazsa ne kadara aldınız? teşekkürler =)

 3. handan söyledi:

  Orjinal toy watch saatler edip saatte bakırköyde

 4. alexander söyledi:

  bende çok istiyorum. özellikle de fosforlu pembe olanını. sizin aldığınız da fosforlu pembe mi yoksa toz pembe olan mı? ve eğer ayıp olmazsa ne kadara aldınız? teşekkürler =)

 5. Fulden söyledi:

  Yazın bu modeller düğünde nasıl olur

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*