Son yıllarda artık herkesin tercih ettiği ve çok sık kullanılmaya başlanan Jean pantolon ve modelleri insanlar tarafından sevildiği için artık çok daha farklı tarzda ve modelde üretiliyor. Yıllar öncesinde ülkemizde böyle bir alışkanlık ve giyim tarzı bulunmazken küreselleşmeyle birlikte artık herkes tarafından benimsenir bir hal aldı.

kot modelleri 2015

Piyasa üzerinde onlarca farklı model ve marka Jean pantolon bulunurken haliyle modaya bağlı olarak her dönem bazı Jean modelleri ön plana çıkıyor. Geçmişte 80’lerde İspanyol paça kot pantolonlar büyük bir devrim yapıp tüm dünyaya sararken bugün çok az kullanılıyor, tercih ediliyor.

kot trendleri 2015

Moda Jean Pantolonlar

Jean pantolon modelleri eskiye nazaran bol üretilmek yerine artık daha dar üretiliyor. Birkaç yıl öncesine kadar kısa paçalı Jean modelleri çok tutulurken bugün artık uzun ve dar Jean pantolonlar ön plana çıkmaya. Yırtık Jean modelleri ise abartılı olmadığı sürece hoş bir görünüm kazanıyor. Yeni Jean pantolonlar bayanlar için vücut hattına göre üretildiği için vücudu toparlarken daha düzgün bir görünüm sergiliyor.

Bir Yorum

  1. Canel söyledi:

    Tüm bildiklerimi unutturan bir site olmuş, sizi tebrik ediyorum. Harika yazılar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*