İyi giyinmeyi elbette ki hemen hepimiz isteriz. Ancak iyi giyinmek için öncelikli olarak takip etmemiz gereken belli başlı şeyler var. Kıyafetler söz konusu olduğunda ilk olarak akla gelen şey elbette ki moda. Her yeni sezonda getirdikleri ile dikkatleri üzerine çeken moda aynı zamanda insanların ihtiyaçlarını, beklentilerini ve duydukları estetik kaygıyı da düşünen bir özelliğe sahip.

gömlek kombini

gömlek kombini

Yaz aylarının ve sıcak günlerin bitmesi ile başlayan sonbahar kaliteli ve öncü moda tasarımlarını da beraberinde getiriyor. Sonbahar modası içerisinde özellikle kadınlar için önerilen bol ve salaş gömlekler ön plana çıkıyor. Farklı kumaşlarda, farklı renklerde kendisini gösteren bu gömlekler aynı zamanda kolay kombin edilebiliyor.

gömlek

gömlek

Gömleklerin En Yakın Destekleyicisi

Gömleklerin birbirinden güzel modellerini ön plana çıkaracak olan farklı kombin önerileri var. Bunların içerisinde pantolonlar ilk sırada geliyor. Gömlek, şal ve pantolon üçlüsü ile gayet şık bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz. İkinci sırada ise etekler var. biraz spor birazda gösterişli etekler ile kombin edebileceğiniz gömleklerin renk uyumuna mutlaka dikkat edin.

 

Bir Yorum

  1. Füsun söyledi:

    2017 yazılarınızı büyük bir heyecan ile takip ediyorum. Harika iş çıkartıyorsunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*