Kadınlar için her konuda olduğu gibi, elbise konusunda da uyum çok önemli bir olgudur. Bu nedenle de hem günlük kıyafetlerinde uyumlu renkleri bir arada kullanırlar hem de özel günler için satın almayı planladıkları kıyafetlerde elbise kombinleri hakkında araştırma yaparlar. Çünkü bir kadın için bir elbisenin, bir çantanın ya da ayakkabının güzelliği kadar, onların bir aradayken nasıl bir etki yarattığı çok büyük öneme sahiptir.

etek kombinleri

etek kombinleri

Mezuniyet için elbise kombinleri

Yaz günlerinin en önemli etkinliklerinden biri, lise ve üniversiteden mezun olacak gençler için düzenlenen mezuniyet balolarıdır. Eğer bu etkinliklerde giymek için elbise kombinleri araştırıyorsanız, özellikle gençlere çok yakışan puantiyeli elbiseleri tavsiye ederiz.

günlük elbise kombinleri

günlük elbise kombinleri

Eğer benekli kumaşlardan hoşlanıyorsanız, elbisenin rengine uygun olan düz bir çanta ve ayakkabı ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca şifon ya da tüllü kumaşlı kabarık elbiseler de yine mezuniyet için uygundur. Tabii ki tüm bu kombinlerde, özellikle çanta ile ayakkabının renklerinin kendi arasında uyumuna dikkat edilmelidir.

günlük kıyafet kombinleri

günlük kıyafet kombinleri

Düğün için elbise kombinleri

kışlık elbise kombinleri

kışlık elbise kombinleri

Nişan ve düğün gibi organizasyonlar, her bayan için adeta bir şıklık yarışıdır. Bu nedenle elbise kombinleri de herkesin beğenisini kazanmak için özenle seçilir. Eğer yakın zamanda bir düğüne davetliyseniz ve kilo probleminiz yok ise, özellikle yaza uygun pastel tonlarında bir elbise tercih etmenizi öneririz. Yine elbisenin renk tonuna uygun, pastel tonlarda bir çanta ve ayakkabı ile harika bir kombin yaratabilirsiniz. Eğer görüntünüzü fazla sade bulduysanız, göz dolduran bir kolye veya şık bir çift küpeyle hareketli bir görünüm elde etmeniz son derece kolaydır.

spor elbise kombinleri

spor elbise kombinleri

5 Yorum

 1. Beltun söyledi:

  Sizinle iletişime geçebileceğim bir yer var mı acaba?

 2. Fahriye söyledi:

  Yazınızdaki özellikle dördüncü kombin harika olmuş

 3. Güneş söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki moda yazılarının genelini dikkatlice okudum, çok iyisiniz. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 4. Fadime söyledi:

  3 sayılı model muhteşem

 5. Çıgıl söyledi:

  Bayan Giyim alanında baya bi akademik yazı analiz ettim fakat bilgi aktarma derdinde olanı ilk kez görmüş oldum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*