Kadınlar nedendir bilinmez serum halindeki kozmetikleri daha çok seviyor. Belki de gençlik iksiri gibi görünmesi ya da gerçekten bir gençlik iksiri olmasından dolayıdır. Bu yargının gerçeklik payı yok değil, serum şeklinde ki kozmetikler formül özellikleri itibari ile gerçekten de etkili ürünler. Her gün tekrarlanan makyaj ve dış etkenler cildi oldukça fazla yoruyor. Cilt zamanla o kadar çok yoruluyor ki makyajla bile kapatılamayan kusurlar çıkabiliyor ortaya. Böyle zamanlar için Elizabeth Arden bir serum geliştirdi, Good Morning Skin Serum.

Elizabeth Arden Good Morning Skin

Serumun özelliği doğal ve etkili olması. Elizabeth Arden Good Morning Skin Serum’un formülünde Huş ağacı ve üzüm tohumu gibi çeşitli bitki kompleksleri kullanılmış. Bunun dışında formülde A vitamini de bulunuyor. Bu yüzden ciltte iyi bir kalkan olacaktır. Makyaj yapmadan önce ya da yorucu bir güne başlarken kullanıldığında daha az olumsuz etki ile eve döneceksiniz. Serumun görevi sadece koruma değil, makyajın yüzde daha iyi görünebilmesi için bazı çizgilerin kaybolmasını sağlıyor ve cildi aydınlatıyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Feride söyledi:

  Elizabeth Arden Good Morning Skin makalenizi her bir cümlesine dikkat ederek şaşkınlıkla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 2. Filiz söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan sekizinci tasarımı çok sevdiğim bir kişiye satın alacağım. sizin düşünceniz nedir

 3. Balın söyledi:

  Bu modelleri Denizli civarında bulunabilir mi?

 4. Ferah söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı dikkatlice okudum, sizi takdir ediyorum. Özellikle Cilt Bakımı kategorisindeki yazılar favorim.

 5. yüreyya söyledi:

  sonbaharda bu tasarımlar düğünde giyilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*