Kadınların en önem verdiği şeylerin başında hiç kuşkusuz kıyafetin önemli bir yeri var. Yaz aylarında ise kıyafet tercihlerinde en önemli yeri ise elbise tutuyor. 2015 sezonunda mini ve uzun boya sahip elbiseler olukça fazla yer tuttu. Bu sezon elbiseler cıvıl cıvıl renklerde ve farklı tasarımlar kadınların beğenisine sunuldu. Bu sezon elbise satın alırken bazı küçük hususları göz önünde bulundurarak şık ve zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2015 Elbise Modelleri

2015 Elbise Modelleri

Öncelikle vücut tipinize uygun elbiseler satın alın. Bu oldukça önemli bir husus unutmayın ki vitrinde iyi duran her kıyafet sizin üstünüzde iyi duracak diye bir kural yok. Teninize uygun renklerde elbiseler tercih edin.

2015 Elbise Modelleri

2015 Elbise Modelleri

2015 Elbise Modelleri

Bu sezon orta boylu elbiselerin yerine daha keskin boylar tercih edilmiş. Elbise boyları mini ya da uzun olarak kullanılmış. 2015 yaz sezonunda elbiselerin rengi ise daha çok açık ve pastel renkler tercih edilmiş. Fazla ayrıntısı olmayan klasik basit ama asil elbiseler sık sık karşımıza çıkıyor.

2015 Elbise Modelleri

2015 Elbise Modelleri

Etiketler:

5 Yorum

 1. Gülriz söyledi:

  Yaklaşık 4 yıldır bu siteyi takip ediyorum, bize sürekli güncel ve faydalı bilgiler veriyorsunuz teşekkür ederim.

 2. Feyza söyledi:

  İnternet siteniz tablet destekli mi

 3. Adel söyledi:

  5 sayılı görsel muhteşem

 4. Gözde söyledi:

  Karaman’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satış noktası neresi, gelecek perşembe alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

 5. Fahrünissa söyledi:

  siteniz tablet uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*