Converse… Artık her yer bu ayakkabılarla doldu. Her rengini, desenini görmek mümkün. Geçenlerde düşündüm benim hiç Converse ayakkabım oldumu diye ve cevabı buldum evet oldu 🙂 Bundan sanırım 18 yıl kadar önce Amerikan Pasajı’ndan (Ankara’da yaşayanlar iyi bilir) almıştım ilk ve son Converse’lerimi. Modeli hala aklımda kottu ve tam bogazliydi, boğaz kısmı kıvrılarak sarı siyah ekoseye dönüşüp yarım boğazlı bir hal alıyordu (sanırım biraz saçma anlattım, umarım buna rağmen anladınız)

Converse Ekose Ayakkabilar

işte bu benim ekose şimdi yine Converse de moda. Bunu ben değil moda ikonları söylüyor 🙂 benim Converse sezonum Adidas Süper Star ile tanıştıktan sonra 18 yıl önce kapandı. Ama asla inkar edemiyecegim birşey var oda model güzel seçilirse gerçekten çok hoş bir görünümü var, yinede örneğin alışverişe çıkınca her 50 gençten 20’sinin ayağında beyaz Converse görünce ister istemez soğuyor insan 🙂 Tabi bu tamamen benim düşüncem herkesin zevkine, giyimine saygılıyım herkes özgür olduğuna göre istediğini yapabilir.

Ben sanırım konuyu bayağı dağıttım şimdi toparlama zamanı. Evet bu sene Converse modellerinde bol bol ekose göreceğiz şimdiden haberiniz olsun. Ben sizler için bir kaç model ekliyorum umarım beğenirsiniz. Bu konu hakkındaki yorumlarınızı paylaşmak isterseniz aşağıda yer alan yorum gönder kısmına davet ediyorum…

 

Bir Yorum

  1. Cansın söyledi:

    Ayakkabı ürünlerini seçerken kendi stilinizi ve giyim tarzınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın derim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*