Uzun pardösüler kadınların her kış severek kullandığı ve asla vazgeçemediği parçalardan biridir. Soğuk havalarda hem sıcacık tutar hem de şıklıklarını korumaları sağlar. Bir kadın uzun pardösüsünü hem taytlarıyla, hem skinny pantolonlarıyla hem de mini etekleriyle rahatlıkla kullanabilir. Hele bir de bu tarz bir kombini uzun çizme ya da kısa botları ile tamamladıklarında gündüz şıklığını kolayca yakalamış olurlar.

ekose kaban

ekose kaban

Ekose ile Gündüz Şıklığını Kolayca Yakalayın

Farklı dokularda ve desenlerde pardösüleri bir arada bulabileceğiniz gibi bu yılın en trend olan pardösü deseni ise ekoselerdir. Yani ekose hemen her sezon moda akımları arasında yerini aldığı gibi bu yıl da fazlasıyla söz sahibi. Özellikle kırmızı-siyah ve sarı-siyah ekose desenleri kadınlar tarafından daha fazla tercih ediliyor.

kaban

kaban

Belki kombinlemesi kolay olduğu için olabilir belki de çok net renklerin bir araya gelmesinden kaynaklanıyor olabilir. Önemli olan kadınların kendine yakıştırdığı deseni ve renkleri giymesidir. Zaten modanın çıkış noktası da budur ve seçimler de bu mantıktan çıkmadan yapılmalıdır.

Etiketler: ,

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*