İşte moda otoriterleri arasında bile zaman zaman tartışma konusu olan ve bir türlü herkes için orta noktada buluşulamayan bir konudur dolgu topuk. Kimileri kadına yakışmadığını söylerken kimileri doğru kombinin altında kullanılması halinde şıklığı tamamladığını düşünüyor.

dolgu topuk abiye ayakkabı

dolgu topuk abiye ayakkabı

Dolgu Topuk Kadının Ayağını Çirkinleştiriyor mu?

fiyonklu dolgu topuk ayakkabı

fiyonklu dolgu topuk ayakkabı

Ayağı kaba mı gösteriyor yoksa kadına ayrı bir hava mı katıyor diye tartışıladursun, dolgu topuklu ayakkabı çoktan hayatımıza fazlasıyla girmiş durumda. Öyle ki, önceleri çoğunlukla yazlık modellerde tercih edilen bu ayakkabılar artık kışlık bot ve çizme modelleri arasında da yerini almış durumda. Kışın da topuklu ayakkabısından vazgeçmeyen ve kış şartlarında da kar ve yağmur gibi durumlarda ayağının kaymasını istemeyen kadınların ortak noktası dolgu topuklu çizmeler ve botlar oluyor. Hem giydiği kıyafeti kaldırıyor hem de zorlu kış şartlarında topuklu ayakkabı giyme lüksünden mahrum bırakmamış oluyor.

rugan dolgu topuklu ayakkabı modelleri

rugan dolgu topuklu ayakkabı modelleri

Dolgu Topuklu Ayakkabı Nelerle Kombinlenebilir?

yeni sezon dolgu topuk modelleri

yeni sezon dolgu topuk modelleri

Yazlık ayakkabılar arasında öyle şık dolgu topuklu ayakkabı modelleri üretiliyor ki, her kadın en az 3-4 çift ayakkabıya sahip olmak istiyor. Çünkü birçok kadının hem fikir olduğu bir nokta var ki o da dolgu topuklu ayakkabıyı yazlık ürünlerle daha iyi kombinleyebildikleri. Aslında detaylı olarak düşünüldüğünde yaz için çok daha fazla alternatif bulunabilir. Mesela bol kesimli helenistik elbiseler, salaş etekler ya da boy friend jeanler ile rengârenk yüksek dolgu topuklar ile yazın canlılığını kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.

sonbahar dolgu topuk modelleri

sonbahar dolgu topuk modelleri

5 Yorum

 1. Anita söyledi:

  Yeni yazılarınızı facebook ya da instagram üzerinde paylaşıyor musunuz? Oradan takip etmek istiyoruz.

 2. Fidan söyledi:

  kışın bu tasarımlar eğlenceye giderken abartı mı olur?

 3. Ferhunde söyledi:

  İnceleme metninizdeki kıyafetlerin daha çok orta yaşlardaki erkekler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 4. Çiler söyledi:

  Bu resimler harika, nereden alınabilir

 5. Feyza söyledi:

  4 numaralı kombin çok güzel

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*