Dünya modasının dev isimlerinden biri olan Dolce Gabbana Secret Eyes adını verdiği yeni bir maskara çıkardı. Reklam kampanyasının yüzü tanıdık bir isim olan Scarlett Johansson. Ünlü ve güzel yıldızdan sadece D&G değil birçok marka vazgeçemiyor.

Dolce Gabbana Secret Eyes Maskara

Secret Eyes maskaranın siyah ve kahve rengi bulunuyor. Maskaranın küresel-fiber fırçası kirpikleri yayarak dolgunlaştırıyor. Böylelikle daha dramatik ve derin bakışlara sahip olabiliyorsunuz. Maskaranın adı her ne kadar “gizli gözler” olsa da Scarlett Johansson’ın gözlerine baktığınızda gizlenemeyen göz güzelliği görebilirsiniz. Güzel yıldızın güzel olan yönü sadece gözleri değil elbette. Siyah dantel elbisenin içinde saçıyla ve makyajıyla gerçekten de çok hoş görünüyor.

5 Yorum

 1. Alisa söyledi:

  İnternet siteniz akıllı telefon uyumlu mu

 2. Berran söyledi:

  Makyaj hususunda çok fazla metin inceleme altına aldım ancak bilgi aktarma derdinde olanı ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 3. Çıgıl söyledi:

  Malatya’da bu modellerin bulunabileceği yer neresi, önümüzdeki pazartesi büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 4. Çişem söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki makalelerin büyük bir kısmını okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Makyaj bölümündeki makaleler favorim.

 5. Belçim söyledi:

  Bu kombinler çok güzel, satılıyor mu bunlar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*