Dolce & Gabbana iPad Çanta Modelleri

Aksesuar düşkünlüğü her gün farklı bir şekilde karşımıza çıkabilir. iPad çantaları da bunlarda biri. En az iPad’ler kadar pahalı çantalarla ilgilenenler ise hayli fazla. Birçok ünlü marka aksesuar olarak çok fazla ilgi çeken kılıf ya da çantalar tasarladı. Louis Vuitton, Tod ve Domenico Vacca, Gucci derken son olarak da Dolce & Gabbana, çok şık görünen ve çok kullanışlı iPad çantaları sundu. Neredeyse sıkı bir rekabete dönüşen bu moda özellikler ünlüler tarafından çok ilgi görüyor.

Dolce & Gabbana iPad Kilif Modelleri

Siyah deriden tasarlanan iPad çantasında parlak pırıltılı pullar ve omuz askısı için parlak bir kayış kullanılmış. Askı zincirindeki küçük yıldız aksesuarlar farklı ve eğlenceli bir hava katıyor. Çantanın önündeki payetli ve fermuarlı bölüm ise iPad’ler için koruyucu bir bölme olarak tasarlanmış. Şu sıralar D&G’nin en göz de parçası olan iPad çantaları. Göz alıcı stiliyle hem çok şık hem de moda fakat maliyeti, gerekliliği konusunda sizi etkileyebilir.

5 Yorum

 1. Güngör söyledi:

  Mavi kombinler ile postlar görmek istiyoruz

 2. Adile söyledi:

  Yazınızdaki özellikle üçüncü kombin süper duruyor

 3. Berre söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Aksesuar bölümündeki makaleler favorim.

 4. Cangül söyledi:

  Hakkari’da bu kombinlerin satıldığı yer neresi, sonraki perşembe büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

 5. Afitap söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan birinci tasarımı tanıdığım birisine satın almayı düşünüyorum. almalı mıyım arkadaşlar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*