Kıyafetlerin uyumu ve doğru seçimler her zaman sizleri daha şık gösterir. Kombin önerileri ile sizler kıyafet konusunda püf noktaları öğrenerek her ortamda farkınızı hissettirebilirsiniz. Beden tipinize uygun seçimleri de yapmanız gerekir. Vücudunuzda sorunlu olan bölgeleri renk uyum ile kapatmanız mümkün.

bot kombinleri

bot kombinleri

Bedene Uygun Kıyafet Seçimi

Kilolu bayanların mutlaka siyah giyinmelerine gerek yok. Kombin önerileri ile doğru rengi bulabilir ve kendinizi daha şık hissedebilirsiniz. Hatlarınızı saklayan kıyafetlerle istediğiniz renk tonunu giymeniz mümkün. İnce yapılı vücuda sahip olanların bıl giyerek kendilerini bakımlı göstermeleri önemli. Tayt giyme taraftarıysanız o zaman mutlaka kusurlarınızı saklamalısınız.

sonbahar kış kombinleri

sonbahar kış kombinleri

Doğru Kombin Seçimi ile Mükemmel Uyum

gündelik kombinler

gündelik kombinler

Renk seçimini teninize uygun yapmanız da önemli. Esmer tenli bir kişi mutlaka açık renkli ve parlak kıyafetleri kullanmalı. Teniniz beyazsa aşırı koyu tonlardan kaçınmalısınız. Göğüs kısmınız büyükse mutlaka V tipi kazak ya da elbiseleri seçin. Omuz kısmınız geniş ise omuz ile basen kısmınızı dengeleyen kıyafetleri seçin.

kot pantolon kombinleri

kot pantolon kombinleri

Kilodan şikâyetçi olanlar özellikle bol ya da İspanyol paça pantolon giymeliler. Karın kısmı geniş olanlar ise cepli ceketlerden uzak durmalı. Boyu kısa olanlar özellikle uzun ceket giymemeli. Kısa boylu olanlar özellikle paçası geniş pantolonları giymeli. Topuklu ayakkabılarla boylarını daha uzun gösterebilirler. Omuz kısmı dar olanlar özellikle tek omuz kıyafetlerle harika uyumu sergilerler. Görünümünüz ile kıyafetleriniz her zaman uyumlu olmalı.

etek kombinleri

etek kombinleri

5 Yorum

 1. Çıgıl söyledi:

  Sitenizde çok fazla sayıda resim var, bu kadar fazla emek veriyor olmanız çok güzel.

 2. Çiler söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları müthiş, almak istesek nereden alırız

 3. Anise söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki söylediklerinizi düzenli olarak inceliyorum. Samimi olmam gerekirse yazdığınız her bilgi özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 4. Çişem söyledi:

  Bu ürünleri Bayburt civarında nereden bulabilirim?

 5. Berran söyledi:

  yeşil tasarımlar ile yazılar okumak istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*