DKNY, bay ve bayan saat koleksiyonu yeni tasarımlar ve modernleşen klasiklerden oluşuyor. Markanın saat konusundaki en önemli özelliği kordonlara verdiği önem. Son derece gösterişli ve detaylı kordonları tercih eden DKNY’de sade bir kordona rastlamak zor. Metalin büyüleyici ışıltısını ve renklerini büyük bir ustalık ve incelikle tasarlıyor.

İnce kordonlar neredeyse yok gibi, normal kalınlıkta ve geniş ebatlı kayışlar revaçta. Hatta kelepçe tarzları çok moda. Vazgeçilmez DKNY amblemleri aynı zamanda markanın saatlerde kullandığı hoş bir motif. Daha fazla ışıltıyı sevenler içinde ışıltılı parlak taşların sıkça sıralandığı saat modelleri etkileyici olabilir. Bunun dışında DKNY dikdötgen şeklindeki saat modelleriyle de çok sevildi. Hem bay hem de bayanlar için tasarlanan saatlerin her biri ayrı güzellikte.

DKNY Bayan Saat Koleksiyonu 2015

dkny-bayan-saat-9 dkny-bayan-saat-7 dkny-bayan-saat-6 dkny-bayan-saat-5 dkny-bayan-saat-4 dkny-bayan-saat-3 dkny-bayan-saat-2 dkny-bayan-saat-1

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Çağla söyledi:

  İletişim kısmınızda yer alan hesapları güncel olarak takip ediyor musunuz? Bir konu hakkında size danışmam gerekiyor.

 2. Tülay söyledi:

  Sitenizdeki makalelerin büyük bir kısmını heyecanla göz attım, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Saat bölümündeki makaleler favorim.

 3. Figen söyledi:

  Bu modeller mükemmel, nereden alabiliriz

 4. Ali söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Kırklareli civarında satan yer var mı

 5. Gonca söyledi:

  yeşil kombinler ile postlar görmek istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*