Klasik bir tarz olan kalem etek ve elbise çeşitleri diz altı elbise modellerine farklı bir hava getiriyor. Bu sezon bol kesim ve kalem etek tarzları elbiselere hakim. Davetlerinizde tercih edecbileceğiniz dantel ve güpür elbiseler ise çok moda. Hamile bayanların özellikle tercih ettiği bu tarz elbiseler şıklığı ve rahatlığı getirecek.

elbise

elbise

Diz Altı Elbise Modası

Sezon tasarımlarında ilginç renkler hakim. Çiçek desenliler, sade renkli ve geometrik desene sahip elbiseler çok moda. Dar kesim diz altı elbiseler özellikle bedenine güvenen bayanlara hitap ediyor. Dantel yaka ayrıntısı ise elbiseye farklı bir uyum sağlıyor. Kemerli kruvaza hamileler için tasarlanmış elbiseler çok şık. Korsajlı modelleri ve farklı renklerin birlikte kullanıldığı modeller ise göz alıcı.

dizaltı elbise

dizaltı elbise

Sırt dekolteli ve straplez diz altı elbiseler farklı renkleriyle sizlerin göz kamaştırmasını sağlayacak. Tek omuzlu modeller ise özellikle atletik yapılı bayanlara özel.Astarlı, askılı, dantelli modelleriyle bu yaz her zaman olduğu gibi sizlerin şıklığı konuşulacak. Dantelin zarif desenlerini bu sezon bolca göreceksiniz.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Ceylinaz söyledi:

    Mersin’de oturuyorum, acaba buralarda önerebileceğiniz bir mağaza var mı bu tarz ürünleri alabileceğimiz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*