Dior’un yeni yaşlanma karşıtı serisi, “The New Capture Totale”

Dior, kozmetik ürünleriyle güzelliğin ve gençliğin sırrını açığa çıkartıyor. Ünlü marka, yaşlanamaya karşı yeni bir seri geliştirdi. “The New Capture Totale” adını taşıyan bu seri, gerçek yaşını saklamak isteyenler için mucizevi etkilere sahip. Özellikle hafif yaşlanma belirtileri gösteren ciltler için mükemmel bir ürün. Yaşınızı en az 5 yıl geriye atabilirsiniz. Bu zaman içerisinde kırışıklıklar derinleşmeyecek, cilt daha güzel ve sağlıklı görünecek.

Dior The New Capture Totale Serisi

Dior’un ikinci sürprizi ise Eva Herzigova. Manken, fotomodel ve oyuncu kimlikleriyle tanıdığımız Eva Herzigova, güzelliği ile her zaman büyülemiştir. Çok düzgün hatlara ve masum bir duruluğa sahip olan güzel yıldız aslında 1973 doğumlu. Kırk küsür yaşında olduğuna inanmak biraz zor. Bu yüzden ünlü markanın reklam yüzü için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Dior, “The New Capture Totale” serisiyle anlatmak istediğini genç ve güzel görüntüsüyle cezbeden Eva Herzigova’nın yüzünde anlatıyor.

5 Yorum

 1. Anita söyledi:

  Instagram sayfanız var mı? Aktif şekilde kullanıyor musunuz?

 2. Çağıl söyledi:

  Yazın bu modeller düğünde abartı mı olur?

 3. Günay söyledi:

  Blogunuzda olan paylaşımları kaçırmadan okuyorum. Cidden yazdığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 4. Adelya söyledi:

  İnceleme metninizdeki kıyafetlerin ağırlıkta klasik giyinmeyi sevenler için hoş olacağını düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 5. Gamze söyledi:

  Bu ürünleri Burdur civarında satan yer var mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*