Olgun ciltler için geliştirilen Dermalogica skin resurfacing cleanser size peeling ve temizliği tek bir ürün olarak sunuyor. İlerleyen yaşla birlikte yavaşlayan hücre yenilenmesini yeniden kontrol altına alarak hızlanmasını sağlıyor. Ürün sabah akşam düzenli kullanıldığında cildin nem dengesinin sürekli korunmasına yardımcı oluyor. İkisi bir arada ürün cilt sorunlarıyla yüzleşen fakat ayrı ürünlerle sürekli uğraşmak istemeyenler için pratik bir çözüm. Dermalogica’nın bu özel ürünü cilt yaşlanmasına sebep olan faktörlerin kontrol altına alarak bastırıyor. Cildinizin altında ulaşması gereken en uç noktaya kadar ulaşarak bakım öncesi en gerekli aşamayı yani mükemmel temizliği cildinize aşılıyor.

Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser Peeling

Dermalogica skin resurfacing cleanser içeriğinde bulunan laktik asit sayesinde cildinizi bir yandan derinlemesine temizlerken diğer yandan peeling etkisi ile kan dolaşımını hızlandırıyor. Bu sayede cilt hasarlarının önüne önemli ölçüde geçebiliyor. Her yaş ve sorun için kullanılması gereken ürünlerin başarılı bir şekilde ayırt edilmesi gerektiğini savunan marka Dermalogica; skin resurfacing cleanser’ı olgun yaşlar veya zamansız olgunlaşan ciltler için öneriyor. Formülündeki vitamin destekleri birlikte cildinizde ki hasara karşı koyarken yumuşacık bir teni de sizlere armağan ediyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra cildinize zengin içeriği sayesinde cildinizde bir antioksidan görevi de görüyor.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Cilvenaz söyledi:

  Cilt Bakımı yazılarınızı neredeyse her gün takip etmeye çalışıyorum elinize sağlık.

 2. Çiçek söyledi:

  Gaziantep’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satıldığı yer neresi, gelecek cumartesi moda günü yapmayı planlıyorum.

 3. Feride söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz bence

 4. Güngör söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin daha çok renkli giyinmeyi sevenler için hoş olacağını düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

 5. Gülen söyledi:

  Cilt Bakımı hususunda çok fazla yazı okudum ancak böylesini ilk kez görmüş oldum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*